Tak co? Myslíte si, že radši nekupují ženy nebo muži. Ženy? Ano, možná to tak doopravdy je, ale pojďme se zaměřit na to, jak moc (nebo málo?) vlastně doopravdy nakupují muži. Určitě už jsme každá z nás někdy vyslali muže do obchodu pro potraviny, aby nakoupili to, co doma schází. Kolikrát se vám ale stalo, že by se vrátili nazpět třeba s bečkou piva nebo třeba se salámem?
Samozřejmě, že jsme každý jiný a tohle není článek myšlený špatně, ale rozhodně si všichni vybavujeme takovou tu klasickou příhodu, kdy žena vezme svého muže s sebou na nákupy jejího oblečení a z mužů se stávají věšáky a odkládací stojany. Děje se to ale naopak? No jistě. Jen se o tom tolik nemluví, protože to pravděpodobně neprobíhá tak často, jako to dělají ženy. Většinou v obchodě u kabinek nikdy nezahlédneme ženu, co venku stojí a čeká až její muž vyjde oblečený v novém outfitu, který má potom žena zhodnotit. Víte jaká je moje teorie? Když si muž zkouší oblečení, žena totiž chodí po obchodě sama a vybírá si něco i pro sebe. Proč toho nevyužít, když manžel je zavřený v kabince a vybírá si, co si dnes koupí.
Věřím, že vám tento článek ani trošku nezmění pohled na nákupy, ale až jednou budete stát ve frontě na kabinky a budou to celé zdržovat chlapi, jsem si skoro jistá, že si na to vzpomenete a řeknete si “sakra, asi měla pravdu”! Do té doby vám všem ale nechávám prostor na to, ať si v klidu promyslíte váš názor na to, jak to tedy s těmi nákupy doopravdy je a jestli jsme tedy v nakupování oblečení horší my, ženy, nebo muži!
Důležité taky je, abychom do tohoto nezahrnovali nakupování potravin, protože tam nezabere největší čas zkoušení v kabince. Když jdeme třeba pro ovoce, tak jednoduše víme, že chceme třeba melouna nemusíme si vybírat z několika střihů nebo odstínů. Tak se nad tím pojďme společně zamyslet, co?